Poupěnka a Štístko: Ať žijí pohádky! - NA KARMELI

Kalendář akcí

Poupěnka a Štístko: Ať žijí pohádky!

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve v neděli 19. prosince 2021 od 14 hodin na dětské představení dvojice Poupěnka a Štístko s názvem Ať žijí pohádky!

Štístko a Poupěnka se společně s broučky dostanou do pohádkového lesa. Pomohou tam Karkulce, aby jí nesežral vlk, a také potkají Jeníčka s Mařenkou na cestě k perníkové chaloupce. Naučí se hodiny s písničkou Tik ťak i kouzelná slůvka s Pyšnou princeznou. Udrží tajemství s písničkou Šušušu a spatří, jak drzou, nevychovanou Káču navštíví čert. Společně se všichni naučí zdravě papat se superhrdinou Mňamáčkem. Zazní taneční hity Hejbni kostrou a Jájájá, ale nebudou chybět ani známé, osvědčené písničky pro děti. (60 minut + autogramiáda s možností fotografování) Vstupné: 250 Kč

Prosíme dodržujte platná epidemiologická nařízení, tj. od 22.11.2021:

Pokud tyto podmínky nesplňujete a máte zakoupené vstupenky, můžete je vrátit na recepci centra (koupě za hotovost), nebo se obrátit na nakarmeli@skoda-auto.cz (nákup online).

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte doma.
Do centra vstupujte pouze s nasazeným respirátorem, nebo NANO rouškou a dodržujte rozestupy.

Přidat do mého kalendáře
MENU