Management diverzity - online kurz ŠAVŠ | NA KARMELI

Kalendář akcí

Management diverzity – online kurz ŠAVŠ

Škoda Auto Vysoká škola zve 14. prosince 2020 od 9 hodin na online kurz Management diverzity, realizovaný přes MS Teams. Kurz představuje základní principy, které se v současné době uplatňují při vývoji HR praktik v oblasti diverzity a inkluze zaměstnanců v malých středních a velkých korporátech. Využitelný je pro pracovníky pracující nejen v HR oddělení, ale také pro manažery střední úrovně. Dále pro všechny, kteří by chtěli navýšit své povědomí a znalosti v oblasti diverzity a inkluze. Kurz trvá 4 hodiny a stojí 1 500 Kč. Lektorem je Mgr. Emil Velinov, Ph.D. 

Přihlásit se lze přes objednávkový formulář na https://www.savs.cz/firmy/nabidka-kurzu nebo na tel. čísle 730 803 174. Studenti a absolventi ŠAVŠ mají 10% slevu. 

Absolvováním kurzu účastník získá znalosti v oblastech:

Tematické zaměření bude následující:

  1.  Co to je diverzita a proč je důležitá pro úspěšnost firmy?
  2.  Aktuální regionální a globální trendy v oblasti diverzity a inkluze.
  3.  Tvorba a implementace oblast diverzity a inkluze do etického kodexu firmy
  4.  Diverzita a týmová spolupráce
  5.  

Medailonek garanta / lektora                                                                                                                                                                                 Mgr. Emil Velinov, Ph.D.

V letech 2010-2014 studoval a následně získal doktorské studium na Podnikohospodářské fakultě na Vysoké škole ekonomické v Praze. V letech 2007-2015 pracoval pro několik nadnárodních korporací jako General Electric, Oracle a Hoerbiger v Evropě, Severní Americe a jihovýchodní Asii v odvětví výroby energie a IT v oblasti prodeje a marketingu. Od doby, kdy absolvoval Vysokou školu ekonomickou, vydal řadu článků, zejména v oblasti mezinárodního managementu a marketingu, mezinárodního podnikání a management diverzity. V rámci svých aktivit v oblasti výzkumu a vývoje byl projektovým manažerem v nesčetných interinstitucionálních projektech s malými, středními a velkými podniky a obcemi z Islandu, Norska, Německa, Lichtenštejnska, Rakouska, Estonska, Bulharska, Ruska atd. prostřednictvím specifických finančních mechanismů, jako jsou norské a granty z EHP, Visegrádské fondy, BTHA, CEEPUS, ESKAS a DoRa. Momentálně Emil Velinov je hlavním řešitelem interinstitucálního projektu mezi Skoda Auto Vysokou školou a univerzitou v Regensburgu v Německu, kde právě se řeší jak německé a české střední a velké podniky vytvářejí a implementují HR strategie v oblasti diverzity a inkluze.

 

 

Přidat do mého kalendáře
MENU