Lež - Divadelní představení ZRUŠENO | NA KARMELI

Kalendář akcí

Lež – Divadelní představení ZRUŠENO

Vážení diváci, 

s ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky, které s účinností od 18:00 dne 10.3.2020 zakázalo konání všech akcí s počtem osob větším než 100, rušíme tímto divadelní představení  v termínu 17. 3. 2020. V tuto chvíli jednáme s Divadlem Verze o možném přesunu představení na jiný termín. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 17. března 2020 od 19 hodin na divadelní představení Lež.

Alice a Paul jsou poměrně šťastný a spokojený manželský pár. Jednoho dne čekají hosty k večeři – své dlouholeté přátele Laurence a Michela, kteří také žijí v harmonickém manželství. Alice je ale celá nesvá a žádá po manželovi, aby večeři na poslední chvíli odvolal. Ten se samozřejmě brání a chce znát důvod, proč by to měl udělat. Ovšem ona mu pravý důvod nechce říct: toho dne dopoledne zahlédla ve městě Michela, jak se líbá s cizí ženou. Alice je tak postavena před velké morální dilema: udělá přítelkyni větší službu, když jí o tom řekne, nebo když jí to naopak zamlčí? Proto by pro ni bylo vůbec nejlepší, kdyby se večeře neuskutečnila a ona mohla své rozhodování odložit. Paulovi se nakonec se svým problémem svěří; Alice se lehce přiklání k tomu říci pravdu, Paul naopak k tomu lhát. Oba se rozhodnou večeři odložit, ovšem v tu chvíli už jejich přátelé zvoní u dveří a společný večer musí proběhnout. Nejistota a různé postoje Alice a Paula vedou ke spoustě humorných situací a k zajímavému rozuzlení… Hrají: Petra Špalková, Petr Lněnička, Eva Kodešová nebo Gabriela Mikulková a Jan Dolanský.

(90 min), Vstupné: 330 Kč

Předprodej vstupenek na recepci vzdělávacího centra každý všední den od 8 do 19 hodin nebo v síti https://www.ticketmaster.cz/event/lez-divadelni-predstaveni-vstupenky/26403

 

Přidat do mého kalendáře
MENU