Knihovna palmových listů - Rodina, partnerství a proroctví pro rok 2020 | NA KARMELI

Kalendář akcí

Knihovna palmových listů – Rodina, partnerství a proroctví pro rok 2020

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 1. dubna 2020 od 19 hodin na Knihovnu palmových listů, tentokrát na téma Rodina, partnerství a proroctví pro rok 2020. Hostem Pavla Krejčího bude bude indický čteč palmových listů Palanisamy Chinappa, tentokrát naživo a nikoli pouze přes Skype.

Na co se můžete těšit?

Palmové listy napsalo sedm mudrců (Septha Rishies) před tisíci lety pro ty, kteří se někdy v budoucnu přijdou zeptat na své proroctví, na rodovou zátěž a karmu, na to, kdy potkáme životního partnera, zda vejít do svazku manželského, případně nejvhodnější čas svatby, početí dítěte. Dozvíme se, pokud to v současné době v našem partnerském životě neklape, co může být příčinou atd.

U nás knihovny palmových listů poprvé představil Pavel Krejčí, muž, jemuž palmové listy doslova změnily život. Před 10 lety se potkal nenáhodou se skutečným čtečem palmových listů Palanim a prožil s ním měsíc v kolébce knihoven na jihu Indie. V jeho záznamu na palmovém listu mu bylo dáno do vínku poprvé přivézt v r. 2010 do Evropy dva četče palmových listů…Vše popsal ve své knize „Kým jsme byli, jsme a budeme“. Více informací najdete na http://www.palmovelisty.cz

Vstupné: 100 Kč

 

 

Přidat do mého kalendáře
MENU