Cestujte chytře, levně a často - NA KARMELI

Kalendář akcí

Cestujte chytře, levně a často

Přednáška cestovatelky Hany Machalové o tom, jak cestovat levně a často na vlastní pěst se bude konat ve čtvrtek 11. listopadu od 19 hodin ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Sny si můžete začít plnit v každém věku a Hana Machalová je toho příkladem. Na cesty se vydala až na sklonku čtyřicítky, s malým dítětem a babičkou. O své zážitky, triky, rady, a především nadšení se rozhodla podělit praktickým návodem, jak překonat obavy a vydat se do světa. Na konci každé cesty většinou zjistíte, že limity jsou obvykle jen ve vaší hlavě.

Hana Machalová je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros, Bizbooks), vystupuje často v médiích, kde radí lidem, jak cestovat na vlastní pěst. Dozvíme se její příběh, který ji dostal z východní Moravy na cesty od Havaje přes Kanadu, USA, Karibik, celou Evropu až po Kazachstán, Čínu, Singapur, Thajsko nebo Japonsko.Podělí se o své zkušenosti, jak využít polohu našeho bydliště k objevování zajímavých míst Evropy, jak se vyznat v jízdenkách, letenkách a omezit svou uhlíkovou stopu, která je nyní velkým tématem. Dozvíte se, jak neutratit za cestování celé jmění a přitom si splnit cestovatelské sny. Věříme, že Vás nakazí svou energií a po přednášce budete chtít okamžitě někam vyrazit. (90 min) 120 Kč

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19

Divák může být do sálu vpuštěn pouze tehdy, pokud se prokáže splněním jedné z následujících podmínek:

(Připravte si vše potřebné ke kontrole předem!)

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte raději doma.

Do divadla vstupujte pouze s nasazeným respirátorem nebo NANO rouškou a dodržujte rozestupy. Používejte dezinfekci rukou.

Přidat do mého kalendáře
MENU