Studenti si zajamují nad problémy města - NA KARMELI

Články

Studenti si zajamují nad problémy města

Mladá Boleslav – Dvacet mladoboleslavských studentů dostane příležitost změnit své město k lepšímu. Jak? Pomocí čtyř projektů, zaměřených na trávení volného času, životní prostředí, sociální oblast a novou vizi města – Mladá Boleslav, město mých snů.

Od 23. do 27. dubna ve Vzdělávacím centru Na Karmeli odstartuje první ročník tohoto Studentského jamování nápadů. Projekt připravil Respekt Institut a má za cíl předat studentům znalosti z oblasti občanské společnosti a projektového řízení, které zprostředkují odborníci z praxe. Mladí studenti vytvoří pracovní týmy a připraví svůj nápad k realizaci. „To znamená, že vytvoří marketingový plán projektu, fundraising – tedy způsob jak na projekt získat peníze a seznámí se se zásadami dobré prezentace a propagace. Každý tým dostane možnost prodiskutovat svůj projekt přímo se zástupci města,“ vysvětlila Barbora Vágnerová z pořádajícího Respekt Institutu.

Vyvrcholením obou týdnů bude veřejná prezentace studentských projektů pro občany města, která se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna v odpoledních hodinách v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli.

MENU