Tradiční Putování za Mikulášem - NA KARMELI

Kalendář akcí

Tradiční Putování za Mikulášem

Opravdové nebe a peklo můžete prožít při Mikulášské nadílce ve Vzdělávacím centru Na Karmeli 3. prosince 2021 od 16, 17, 18 a 19 hodin. Netradiční cesta za tradičními lidovými zvyky začne v atriu vzdělávacího centra, odkud povede podzemím kláštera až do kostela Bonaventury. Děti spolu s rodiči projdou „adventní cestou“ plnou bytostí, které naši předci důvěrně znali. A předvánoční atmosféra pomůže poodrhnout roušku starých lidových zvyků i pro nejmenší diváky. Na závěr cesty samozřejmě čeká Mikuláš se svým andělským a čertovským doprovodem a nadílkou.

Vstupné:100 Kč/osoba

Nadílku pro děti přijímáme v daný den s viditelně označeným jménem. Od 1. listopadu je možné nakoupit vstupenky online přes tento web (sekce vstupenky), nebo na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli. Rezervace neprovádíme. 

Prosíme dodržujte platná epidemiologická nařízení, tj. od 22.11.2021:

Pokud tyto podmínky nesplňujete a máte zakoupené vstupenky, můžete je vrátit na recepci centra (koupě za hotovost), nebo se obrátit na nakarmeli@skoda-auto.cz (nákup online).

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte doma.
Do centra vstupujte pouze s nasazeným respirátorem, nebo NANO rouškou a dodržujte rozestupy.

Přidat do mého kalendáře
MENU