Kalendář akcí

Talkshow s Josefem Dvořákem

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 7. listopadu 2019 od 19 hodin na Talkshow s Josefem Dvořákem, kterému bude zvídavé dotazy pokládat redaktor Českého rozhlasu Jan Burda. Přijďte si poslechnout historky z divadla, filmu, televize i soukromého života, jež svým osobitým humorem povypráví známý herec. (90 min) Vstupné: 250 Kč

Předprodej vstupenek každý všední den od 8 do 19 hodin na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli

JOSEF DVOŘÁK začínal v ochotnickém divadle v Kadani, odkud se díky citlivému divadelníkovi Pavlu Fialovi dostal do ústeckého Kladivadla, kde slavil první úspěchy. V roce 1972 vstoupil do pražského Semaforu, kde patřil v letech 1972 – 1990 k předním členům souboru. Už v Semaforu se kolem výrazného komika formovala skupina herců, z nichž v roce 1990 vznikla Divadelní společnost Josefa Dvořáka.

DIVADELNÍ SPOLEČNOST JOSEFA DVOŘÁKA má za dobu svého působení na kontě stovky představení na mnoha místech naší vlasti. Tituly S Pydlou v zádech, Lakomec, Spaste duše Revizor, Pepino, Lucerna aneb Boj o Lípu a Čochtan vypravuje získaly publikum – stejně jako herecké výkony Josefa Dvořáka. Snaha této nevelké divadelní party je přímočará: programově se snaží o divácky přitažlivé autorské divadlo, v němž je osou každého představení jeho principál. Protože je to komik, ladění celku je jasné. Protože je o humor v našich krajích nouze, pak je toto ladění také vzácné.

 

 

MENU