Rodina je základ státu - divadlo zrušeno - NA KARMELI

Kalendář akcí

Rodina je základ státu – divadlo zrušeno

Divadelní představení Rodina je základ státu, které se mělo ve vzdělávacím centru Na Karmeli uskutečnit ve středu 3. listopadu 2021 je zrušeno bez náhrady. Důvodem je onemocnění COVID-19 v souboru. Vstupné bude vraceno stejným způsobem, jakým byl proveden nákup – buď hotově na recepci vzdělávacího centra Na Karmeli, nebo online formou na účet kupujícího.  

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 3. listopadu 2021 od 19 hodin na komedii s názvem Rodina je základ státu. Rodina je základ státu – Komedie pražského divadla Palace, ve které jde o život! Rodina je sice základ státu, ale co když má i členy, kteří rodinné idylce zrovna nenahrávají? V hlavních rolích Miroslav Etzler, Vanda Hybnerová, Martina Hudečková, Sabina Laurinová a další. (155 min), Vstupné: 400 Kč

Vstupenky zakoupené v předprodeji 2020 zůstávají v platnosti.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19

Divák může být do sálu vpuštěn pouze tehdy, pokud se prokáže splněním jedné z následujících podmínek:

(Připravte si vše potřebné ke kontrole předem!)

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte raději doma.

Do divadla vstupujte pouze s nasazeným respirátorem nebo NANO rouškou a dodržujte rozestupy. Používejte dezinfekci rukou.


Přidat do mého kalendáře
MENU