Kalendář akcí

Metoda RUŠ

Tým ŠkoFit zve 8.2.2023 v 17:30 hodin na přednášku Metoda RUŠ.

Pokud se  chcete vyřešit všechny vaše problémy, ať už psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové), mohla by Vás oslovit přednáška Karla Nejedlého o metodě RUŠ.

Metodou RUŠ aktivně zpracováváte své naučené programy a vzorce, což obnáší mimo jiné nutnost ponořit se do své vlastní minulosti. Když najdete zdroj svého chování, které mohla spustit jedna jediná myšlenka vycházející z konkrétní situace, začnete s ním aktivně pracovat. Nahlížíte na situaci z perspektivy člověka, který už jí prošel, nemusíte se bát, že se bude opět opakovat. Ale je dobré ji vyčistit, odpustit všem aktérům a přijmout, že se stalo něco nepříjemného. A pak tu situaci jednoduše vypustit z hlavy, nechat ji jít.

Hlavní výhodou metody je její rychlost, už během jednoho sezení můžete odstranit celý problém, ať už je tělesný, emoční nebo myšlenkový. Chce to ovšem vědomou, logickou a cílenou práci se sebou samotným. Problém najdete, pojmenujete, přijmete a on pak zmizí. Mimochodem, vyčistit si tělo, duši i mysl na začátku roku není vůbec od věci.

Těšíme se na Vás,

Tým ŠkoFit

Vstupné dobrovolné.

Info pro zaměstnance Škoda Auto: Na všechny přednášky se lze přihlásit přes rezervační systém, který je dostupný na Škoda Space. Následně všem zaměstnancům, kteří se přednášky zúčastní, bude připsáno 100 bodů do Cafeterie.

Přidat do mého kalendáře
MENU