Kalendář akcí

Novoroční dvojkoncert Václav Noid Bárta & Unique Quartet & Barbora Mochowa

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 16. ledna 2020 od 19 hodin na tradiční Novoroční koncert s Václavem Noidem Bártou, Unique Quartetem a Barborou Mochowou.

V první části tohoto koncertu se vám představí jedinečná zpěvačka a skladatelka Barbora Mochowa se svými písněmi za doprovodu klavíru a smyčcového Unique Quartet. Zazní i několik novinek z jejího připravovaného alba včetně písně True Colors, kterou jste mohli tento rok slyšet v národním kole Eurovision Song Contest 2019.

Večer bude pokračovat s charismatickým zpěvákem Václavem Noidem Bártou a rockovou kapelou BEK BEK. Uslyšíme známé skladby jak z oblasti populární a rockové hudby, tak i muzikálové melodie, které Václav Noid Bárta ve svých rolích zpíval na mnoha divadelních pódiích.

Celý koncert pak bude spojovat smyčcové kvarteto Unique Quartet. Od jeho založení violoncellistou Šimonem Markem v roce 2016 spolupracuje s předními osobnostmi české populární i alternativní scény. Zároveň vystupuje i s vlastním programem, ve kterém přechází mezi všemi žánry, od klasické hudby přes hudbu filmovou až k současným světovým hitům. 

Vstupné: 490 Kč

Předprodej vstupenek na recepci vzdělávacího centra každý všední den od 8 do 19 hodin nebo v síti https://www.ticketmaster.cz/artist/novorocni-koncert-vaclav-noid-barta-unique-quartet-barbora-mochowa-vstupenky/1018493

Přidat do mého kalendáře
MENU