Neperte se, prosím vás! - divadlo zrušeno - NA KARMELI

Kalendář akcí

Neperte se, prosím vás! – divadlo zrušeno

S ohledem na pandemickou situaci a nízký počet prodaných vstupenek rušíme divadelní komedii Neperte se, prosím vás! (30. 11. 2021 v 19 hodin). Vstupné bude vráceno stejným způsobem, jakým byl uskutečněn nákup.

Neperte se, prosím vás! – Brilantní izraelská komedie, plná překvapivých zvratů a břitkého židovského humoru. Tři sourozenci se sešli v advokátní kanceláři vyslechnout otcovu poslední vůli. Jejich setkání ale není výrazem sourozenecké harmonie. A co víc… důrazným přáním zesnulého v poslední vůli je, aby se jeho děti měly rády. A největší díl dědictví má získat jakási tajemná Nina, kterou nikdo nezná… Účinkují: Martina Hudečková, Ladislav Hampl, Jaroslav Vlach, Kateřina Holánová, Miroslav Etzler a další. (100 min), Vstupné: 420 Kč

Vstupenky zakoupené v předprodeji 2020 zůstávají v platnosti. 

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19

Divák může být do sálu vpuštěn pouze tehdy, pokud se prokáže splněním jedné z následujících podmínek:

(Připravte si vše potřebné ke kontrole předem!)

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte raději doma.

Do divadla vstupujte pouze s nasazeným respirátorem nebo NANO rouškou a dodržujte rozestupy. Používejte dezinfekci rukou.

 

Přidat do mého kalendáře
MENU