Někdy toho je moc a jak dál? - online kurz ŠAVŠ | NA KARMELI

Kalendář akcí

Někdy toho je moc a jak dál? – online kurz ŠAVŠ

   1. Škoda Auto Vysoká škola zve 7. prosince 2020 od 9 hodin na online kurz z oblasti psychohygieny s názvem Někdy toho je moc a jak dál?, realizovaný přes MS Teams s lektorem Filipem Hajnou.
  1. Kurz trvá 4 hodiny a stojí 1 200 Kč. Přihlásit se lze přes https://1url.cz/gz09r   nebo na tel. čísle 730 803 174.              Studenti a absolventi ŠAVŠ mají 10% slevu. 
 1. Občas v životě přijdou dny, kdy přestávají fungovat věci, které nám pomáhaly řešit stresové situace. Cítíme se naštvaní, stresovaní a přemýšlíme jak to zvládnout. Pojďme se spolu naučit, jak o sebe lépe pečovat i ve chvílích, kdybychom nejraději „mlátili hlavou o zeď“. Naučme se poznat lépe sami sebe a seznámit se se stresem. Dokažme lépe uklidnit nejen sebe, ale i své okolí a být více profesionálem při řešení těžkých situací.
 2. Cíl kurzu
 3. Absolvováním kurzu účastník získá znalosti v oblastech: sebepéče, zvládání náročných situací, krizová komunikace zaměřená na řešení¨.
 4. Pro koho je kurz určen
 5. Kurz je určen široké veřejnosti i odborníkům z praxe, kteří mají zájem o další vzdělávání.
 6. Předpoklady pro absolvování kurzu:
 7. Kurz je určen široké veřejnosti i odborníkům z praxe, kteří mají zájem o další vzdělávání.

Medailonek garanta/lektora: Mgr. Filip Hajna                                                                               Mojí životní cestou i cílem je pomáhat lidem zvládat obtížné situace s lehkostí. Provázet je změnami a krizovými situacemi. Hledat nové pohledy, orientovat se v emocích, pomáhat jim zvládat stres. Podporovat stabilní a fungující vztahy v týmu. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem v oborech zaměřených na Sociální a Speciální pedagogiku. Absolvoval jsem 760 hodin Psychoterapeutického výcviku, zaměřeného na řešení, 248 hodin výcviku v krizové intervenci a více než dalších 250 hodin specializačního vzdělávání. Pracuji jako lektora a školitel pro odbornou veřejnost a firemní klientelu. A současně také, jako vedoucí krizové ambulance a psychoterapeut. Mám zkušenosti s prací a terapií u násilných osob, rodinných systémů a vyjednávání v konfliktních a krizových situacích.

 

Přidat do mého kalendáře
MENU