Japonsko zevnitř - přednáška Ondřeje Landy ZRUŠENO | NA KARMELI

Kalendář akcí

Japonsko zevnitř – přednáška Ondřeje Landy ZRUŠENO

Pořad zrušen na základě rozhodnutí vlády. Zakoupené vstupenky lze vrátit na recepci centra.

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 12. března 2020 od 19 hodin na přednášku umělce, cestovatele a etnografa Ondřeje Landy s názvem Japonsko zevnitř.

Jací jsou Japonci navenek a jací jsou uvnitř? Jaké jsou jejich slabosti, přednosti a specifika a co v Japonsku opravdu stojí zato zažít? Jaký mají v této zemi vztah k přírodě, k náboženství a k umění? A má si vůbec Čech s Japoncem co říci?
Ondřeje Landu poutá k Japonsku velmi intenzivní, až osudový vztah. Na jeho území žil několik let, procestoval ho od Naganských Alp po subtropické ostrovy, pobýval v Zenovém klášteře školy Sótó i v posvátných horách asketické sekty Šugendó a 8 let měl za partnerku japonskou tanečnici. V Japonsku také permakulturně farmařil, studoval tanec a lidské tělo u světoznámého mistra Mina Tanaky a dnes zde působí ve dvou hudebních uskupeních. Tato vzdálená země je mu místem duchovního tréninku a nehynoucím zdrojem umělecké a intelektuální inspirace.

Přednáška bude zaměřena na ty aspekty Japonska a jeho kultury, které se běžně od průvodců nedozvíte… Více na www.ondrejlanda.cz

Vstupné 100 Kč

Přidat do mého kalendáře
MENU