Došlo k chybě, zkuste to později. 77 neuvěřitelných míst Evropy - přednáška Hany Machalové | NA KARMELI

Kalendář akcí

77 neuvěřitelných míst Evropy – přednáška Hany Machalové

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 23. dubna 2020 od 19 hodin na přednášku Hany Machalové 77 neuvěřitelných míst Evropy.

Chcete cestovat bezpečněji, častěji, levněji a minimalizovat zdravotní rizika? Dejte šanci neokoukaným místům Evropy! Starý kontinent
nabízí mnohem víc, než notoricky známá místa plná turistů. Získáte profi tipy kam vyrazit, rady, jak vyhodnocovat situaci a jak hledat
nejlepší nabídky jízdenek, letenek a ubytování. Přednáší cestovatelka a autorka knihy Do světa cestujte chytře, levně a často.

Hana Machalová boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Vede populární přednášky na téma levného cestování po celé České republice a dodává kuráž lidem, kterým brání překážky běžného života v plnění jejich cestovatelských snů. Na facebookových stránkách www.facebook.com/snadnodosveta inspiruje svými cestami tisíce sledovatelů. Přitom sama autorka ideální podmínky pro cestování rozhodně nemá – stejně jako většina z nás. Rozhodně si ale nemyslí, že cestování po světě je určeno výhradně mladým, svobodným bez závazků, kteří mají spoustu času a/nebo peněz. Přesvědčí vás, že cestování je tu pro všechny bez rozdílu.

Svět je pro Hanu Machalovou fascinujícím místem, které stojí za objevování po celý život. Všem, kteří otálejí s nákupem letenek a jízdenek, ukazuje, že jedinými skutečnými limitujícími faktory jsou ty v našich hlavách…Své cestovatelské know-how nyní přenesla do knižní podoby. Cestujte chytře, levně a často vám bude optimistickým rádcem a silnou motivací své cesty už dál neodkládat a vyrazit.

Vstupné: 100 Kč

 

MENU