Články

Koncert kapely Sunny Side v Rajské zahradě Na Karmeli

Koncert kapley Sunny Side už tuto neděli na Karmeli.

V neděli 24. srpna od 17 hodin se uskuteční v Rajské zahradě Vzdělávacího centra Na Karmeli koncert bluegrassové kapely Sunny Side.

Sunny Side je česká hudební skupina, která se zabývá autentickou interpretací tradičního bluegrassu 40. a 50. let 20. století, tedy z období vrcholné slávy tohoto hudebního žánru. Koncertní show je stylizováno do tehdejší doby ve všech směrech od výběru skladeb přes dobové kostýmy až po technologii nazvučení kapely. Vedle pěveckých a instrumentálních výkonů jednotlivých členů je neodmyslitelnou součástí všech vystoupení humor a divácké soutěže.

Kapela vznikla v srpnu roku 1997 a za dobu své existence vydala několik CD. Sunny Side koncertuje na hudebních festivalech, v hudebních sálech či klubech v České republice a po celé Evropě. Na mezinárodní scéně Sunny Side obdržel několik prestižních ocenění. Českému posluchači nabízí i hudbu legendární kapely Greenhorns.

Přijďte si užít předposlední prázdninovou neděli do příjemného prostředí se skvělou hudbou. Předprodej vstupenek zahájen 11.8.2014 na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli a od pondělí 18.srpna i na recepci v STC Kosmonosy každý všední den od 8 do 15 hodin. Jednotné vstupné je 150,- Kč.

MENU