Články

KOMICI s.r.o. – předprodej vstupenek zahájen!

kom

Komici s.r.o. přivezou dobrou náladu do Mladé Boleslavi ve středu 4. listopadu 2015.

Přijďte do Vzdělávacího centra Na Karmeli na to nejlepší z pořadu Na stojáka! Ve středu 4. listopadu od 19.30 hodin na vás čeká osvědčená stand up comedy show tentokrát s Milošem Knorem a Lukáškem Pavláskem a asi EN.DRUem , zaručeně pobaví a okomentuje současná aktuální společenská témata.

Miloš Knor je populární bavič a moderátor, který debutoval v roce 2007 v pořadu „Na stojáka“ HBO. Prezentoval zde svou první povídku „Poprvé“. V roce 2008 založil uměleckou agenturu KOMICI s.r.o. KOMICI s.r.o. sehráli premiérové představení s názvem „KOMICI s.r.o.“29.1.2008 v Českých Budějovicích. Od té doby se KOMICI s.r.o. etablovali na pódiích divadel a klubů v celé ČR a na Slovensku.

Lukáš Pavlásek, stand up komik a moderátor.Stand-up comedy je žánr, který se k nám dostal z amerických barů, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu. Já jsem jako stand-up komik začal vystupvat po všech možných hospodách a klubech na koncertech mé kapely, kdy jsem publikum bavil v pauzách mezi písničkami. Známý jsem pak začal být až díky vystupování v pořadu Na stojáka, který díky televizi HBO a především díky sdílení videíí na youtube, dostal tento žánr mezi širší veřejnost.V pořadu Na stojáka vystupuji od roku 2005 a natočil jsem zde kolem osmdesáti výstupů a scének, ve kterých jsem si vyzkoušel různé druhy, styly a polohy humoru.Spolu s dalšími komiky jezdíme s živými představeními po klubech, kavárnách a divadlech po celé České republice ať už pod názvem Na stojáka nebo Komici s.r.o.

EN.DRU prezentuje svoji novou onemanjam show. Její součástí je vedle samotné beatboxově-vokální improvizace i hudební improvizace s použitím tzv. loopstation. Jedná se o jedinou show svého druhu v ČR.  Tato „mašinka“ funguje jako smyčkovač nahraných stop, které en.dru postupně nahrává přímo před publikem, pouze hlasem a pusou, tedy bez použití jakýchkoliv jiných elektronických efektů, či nástrojů! Tímto způsobem vznikají před diváky živé „accapella“ improvizace nejrůznějších hudebních stylů(electro, hip-hop,acid jazz, funky, ethno…), jejíchž součástí je beatboxová rytmika, vokály, beatboxové efekty, imitace hudebních nástrojů, rap…Beatboxová show tak dostává zcela nový, hudební rozměr.

Vstupné: 200 Kč, předprodej na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli, v pracovní dny od 8 do 15 hodin.

 

MENU