Josef Klíma: Můj život reportéra

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 26.04.2018 v 19 hodin na klubový pořad s názvem  Josef Klíma – Můj život reportéra

Chcete se dozvědět víc o některých kauzách, odvysílaných v pořadu Na vlastní oči? O natáčení pořadu, ale i o životních osudech novináře, kterého chtělo podsvětí zlikvidovat? Využijte tohoto setkání, které Josef Klíma obohatí několika skladbami z vlastní tvorby.

(90 min), Vstupné: 200 Kč

josef-klima

 

Ani Krampol není dokonalý – zábavný pořad

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 19.04.2018 v 19 hodin na zábavný pořad s názvem Ani Krampol není dokonalý

Show Jiřího Krampola složená z vtipů, vzpomínek a vyprávění, i toho nejlepšího z pořadu Nikdo není dokonalý. Jako host přijal pozvání Zdeněk Srstka. (90 min), Vstupné: 180 Kč

krampol-w

Dakar ze zákulisí – Dobrodružství s cejchem smrti

Vzdělávací centrum Na Karmeli 21.03.2018 v 18 hodin na pořad Dakar ze zákulisí – Dobrodružství s cejchem smrti.

Jedinečný zábavný pořad s historkami těch, kteří jsou na Dakaru jako doma. Pořadem provází moderátor a reportér Jan Říha, jedenáctinásobný účastník Rallye Dakar v Africe i v Jižní Americe, který si zve jednoho z legendárních českých závodníku z Dakarské Rallye. Pohltí vás vyprávění, historky a zajímavosti nejen ze zákulisí, ale i nádherné nepublikované fotografie a videa přímo z Dakarského konvoje. Bonusem je divácká soutěž o hodnotnou knihu o Rallye Dakar. (100 min)., Vstupné: 150 Kč

dakar

Jakub Vágner: Expedice Kongo – poslední perla Afriky

S Jakubem Vágnerem navštívíme jednu z nejnebezpečnějších zemí světa  – Kongo, a to 8. února 2018v 19 hodin.  Tato část Afriky  a řeka Kongo je taktéž domovem legendárního a mýty opředeného tvora, gigantické tygří ryby. Přijďte objevit tajemství poslední perly afrického kontinentu a prožít napínavou expedici Jakuba Vágnera.

Délka představení: 120 minut

Vstupné: 200 Kč

Vstupenky lze koupit na recepci vzdělávacího centra na Karmeli každý všední den od 8 do 15.30 hodin, nebo v síti TICKETPRO.

tygri-ryba

 

Miroslav Donutil: Ptejte se mě na co chcete…

Po úspěšném pořadu Cestou necestou s Miroslavem Donutilem, zve Vzdělávací centrum Na Karmeli 27. ledna 2018 od 19 hodin na one man show s názvem Ptejte se mě na co chcete…

Miroslav Donutil bude nejen vyprávět své zážitky z natáčení, cest a ze svého života, ale také bude odpovídat na dotazy diváků jak na papíře, tak ústně. Před vystoupením bude u šaten k dispozici tužka a papír, na který můžete psát dotazy pro Miroslava Donutila. Vystoupení trvá 2 x 40 minut  a v jeho průběhu zpívá Miroslav Donutil „živě“ písničky ze svého alba.

Vstupné: 300 Kč 

Vstupenky lze koupit na recepci vzdělávacího centra na Karmeli každý všední den od 8 do 15.30 hodin, nebo v síti TICKETPRO.obrazek1

Koncert Lenny a mikromagie Richarda Nedvěda

U příležitosti oslav 10. výročí založení Vzdělávacího centra Na Karmeli se odehraje v příštích měsících série pořadů za zvýhodněnou cenu. Prvním z nich bude 30. října 2017 od 20.30 hodin koncert vycházející hvězdy Lenny. Program zpestří mikromagie Richarda Nedvěda.

Vstupné: 200 Kč

lenny-nedved

 

Diashow: Cesta kolem světa Škodou Octavia

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 23. května od 18 hodin na diashow o cestě kolem světa. Živé a vášnivé vyprávění dvou normálně nenormálních lidí, co se rozhodli a vyrazili na vysněnou cestu ve škodovce, v botaskách a s rybičkou v kapse. Bez GPS, bez 4×4 a hlavně bez dostatku peněz na celou cestu. Přijďte si vyslechnout podivné historky z více jak dvouleté cesty doplněné o hromadu rozmazaných fotek a roztřesených videí. Prohlašují o sobě, že nejsou odvážní dobrodruzi nebo cestovatelé. Jsou prý jen zkrátka dva vejletníci, který se rozhodli řídit se svým vlastním pravidlem a to že „život se má užít, ne přežít“. Navíc vám prozradí jak se žije dva roky v oktávce, kolik taková cesta stojí a co všechno může dát či vzít! BUDE TO JÍZDA!!!
Více informací o naší cestě najdete na stránkách bigtrip.cz nebo facebooku BigTrip.CZech.

kolem-sveta

7 rad pro mé mladší já

3. května 2017 se od 17.30 hodin v přednáškových sálech Vzdělávacího centra Na Karmeli uskuteční besedas názvem 7 rad pro mé mladší já.
Zaručených a obecných receptů na úspěch je všude plno. O sedmi radách, které by dnes dali svému mladšímu já, budou hovořit kreativní šéfkuchařka sítě Ambiente a cestovatelka Jana Bilíková a inovátor, autor a manažer Stanislav Gálik. Vstup: volný

Proč si přijít poslechnout právě je? JANA vystudovala práva, ale místo “jisté” kariéry v soudní síni se vrhla do gastronomie s takovou vervou, že dnes pravidelně stážuje v michelinských restauracích po celém světě. Vozí z nich inspiraci, nové trendy a přístupy, které jí pomáhají v profesním rozvoji ostatních kolegů kuchařů. A dokazuje, že kariéru vám neurčuje vysoká škola, ale vy sami.

STANDA, kterému rodiče předpovídali dráhu automechanika, má za sebou studium psychologie, vybudování firem jako je salon Galard nebo projekt stáží Unifer, taky ale krach, rozvod a vyhoření. Standa ovšem proměnil krizi v novou příležitost a jen tak se vydal na cestu rich-hikingu, procestoval 11 zemí a mimochodem o tom napsal knihu Jak jsem stopoval letadlo. Učí na vysoké škole, pracuje v oblasti inovací a na novou výzvu neřekne ne.

Pro vstup je nutná registrace na: http://bit.ly/7radpromladšíjá

7 RAD PRO MLADŠÍ JÁ vám přináší klub Minerva 21 Mladá Boleslav a společnost B|PLANS be organized.
Hlavním partnerem a spolupořadatelem akce je ŠKODA AUTO Vysoká škola. Partnerem je Vzdělávací centrum Na Karmeli.
pozvanka-na-7-rad-pro-mladsi-ja

Diashow Tomáš Hrnčíř: Vietnam na motorce a Myanmar stopem

27.4.2017 v 18 hodin Diashow Tomáše Hrnčíře: Vietnam a Myanmar

Cesta po Vietnamu na zrezlém vraku motocyklu, přes rýžová pole, pláže, ale i vysoké hory zahalené mlhou, která spolykala 4 000 km a také objevování kouzelné a turisty nedotčené Barmy – to vše v diashow cestovatele a studenta Tomáše Hrnčíře.

vietnam1

Sejdeme se Na Karmeli s Cibulkou – hosté Jan Cimický a Monika Absolonová

Vzdělávací centrum Na Karmeli pořádá další setkání s populárním komentátorem Alešem Cibulkou. Do svého pořadu si 20. dubna 2017 od 19 hodin pozval populární zpěvačku Moniku Absolonovou a českého psychiatra, prozaika a básníka Jana Cimického. Přijďte se pobavit na originální talkshow doprovázenou hudebním vystoupením Moniky Absolonové.

s-cibulkou

MENU