Články

Astrovíkend nabídl nové metody v oblasti zdraví

Historicky čtvrtý Astrovíkend s podtitulem Dny tajemna a zdraví se v Mladé Boleslavi odehrál v pátek 18. října v atriu Vzdělávacího centra Na Karmeli. Za zajímavými přednáškami z oblasti esoteriky a alternativního léčitelství přišlo přes tři sta návštěvníků. Své služby zde už tradičně nabízeli astrologové, numerologové nebo psychoterapeuti. 

Mezi novinky, které příchozí zaujaly, patřila například termoregulační diagnostika. „Zatímco současná medicína zasahuje až v případě negativních změn na konkrétních oblastech těla, termoregulační diagnostika je schopna vidět degenerativní změny ještě dříve než klouby, svaly či šlachy začnou bolest. Jde o vědeckou metodu, při níž jsou skenovány určité části těla a měří se jejich energetické hodnoty. Zvýšené nebo naopak snížené hodnoty upozorňují na problém v dané oblasti,“ uvedl předvádějící.

Příchozí dále mohli využít výkladů karet, čtení z ruky, meditací, automatické kresby nebo irisdiagnostiky. Ke koupi byla pestrá škála esoterických pomůcek – kyvadel, čakrových zářičů nebo svíček. Nechyběl ani hudební a taneční doprovodný program v podání mladoboleslavské Shareefy. A také pestrá nabídka zdravého občerstvení ze špaldy, nebo voňavé bylinné a ovocné čaje.

MENU