Kalendář akcí

Hokejové utkání: na Karmel přišly fandit téměř dvě stovky fanoušků

IMG_7023Téměř dvě stovky boleslavských hokejových fanoušků přišly ve středu podpořit náš tým v zápasu proti Švédsku do Vzdělávacího centra Na Karmeli. Přestože skončil porážkou, fandění si příchozí náležitě užili. Půl hodiny před zahájením zápasu naší reprezentace se mohli zaposlouchat do besedy s legendou českého hokeje Pavlem Richterem.

BK Mladá Boleslav zastoupil v besedě Cyril Suk a Marián Jelínek. „Nerad bych uváděl konkrétní výsledek na olympiádě, ale samozřejmě pevně věřím, že se podaří tomuhle týmu dojít co nejdál. Je to skvělé mužstvo, které podle mého názoru bude jako celek výborně fungovat, máme tam řadu zkušených hráčů, příležitost dostali i někteří mladíčci… Věřím, že to zafunguje,“ doufá Pavel Richter.

Od 16 hodin měli fanoušci možnost poměřit svůj postřeh ve Stiga hokeji. K nejlepším hráčům patřili Karel Antoš a Radek Špic, kteří si za svou snahu odnesli věcné ceny.

Další zápas českých hokejistů, který  se bude na plátno přenášet, se hraje v sobotu 15. 2. 2014 od 18 hodin. Naši se v něm utkají se Švýcarskem, a zhruba hodinu před zápasem si můžete přijít popovídat s boleslavskými  útočníky Tomášem Nouzou a Radanen Lencem a také s bývalým útočníkem Richardem Žemličkou.Od 16 hodin se opět můžete utkat o titul nejlepšího hráče ve Stiga hokeji.

MENU