Články

V pondělí uvede letní kino animovaný film Zataženo, občas trakaře 2

157912336_545b61

Animovanou rodinnou komedii Zataženo, občas trakaře 2 můžete zhlédnou v letním kině v pondělí 28. července od 21.30 hodin.

Na animovanou rodinnou komedii Zataženo, občas trakaře 2 se můžete těšit v letním kině Na Karmeli v pondělí 28. července od 21.30 hodin.

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho vynález stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory – cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru…

Vstupenky do kina můžete zakoupit na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli a v STC Kosmonosy každý všední den od 8 do 15 hodin, nebo přímo na místě před promítáním. Cena vstupenky je 70 Kč. Občerstvení zajištěno. Za nepříznivého počasí bude promítání přesunuto do přednáškových sálů. V případě náhlého deště během promítání se letní kino ruší. Po 30 odehraných minutách filmu se vstupné nevrací. V opačném případě se vstupné vrací na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli následující den.

MENU