Články

Třetí ročník ASTROVÍKENDu v Mladé Boleslavi najde zázemí Na Karmeli

Vzdělávací centrum Na Karmeli – 21. a 22. 6. 2013 (pátek od 15 do 19 hodin, sobota od 9 do 18 hodin)

Zajímají vás výklady karet, kineziologie, automatická kresba nebo třeba bylinné terapie? Potom si určitě nenechte ujít Astrovíkend, který se odehraje v magický čas letního slunovratu ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Dvoudenní program začíná v pátek 21. června od 15 hodin a v sobotu si je čas věnovaný astrologii od 9 do 18 hodin.

Na venkovních terasách i v historických prostorách Karmele budou v tento čas probíhat porady s  léčiteli, astrology, numerology, psychoterapeuty a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří dokážou pomoci v řešení problémů osobního i zdravotního charakteru. Astrovíkend bude přínosem i pro návštěvníky, kteří se chtějí dozvědět víc o zdravotní diagnostice, odblokování, detoxikaci, kineziologii, irisdiagnostice, Su-jok, I-ting, nebo automatické kresbě. Po oba dva dny lze na Karmeli také navštívit sérii přednášek. Díky novým poznatkům z nejrůznějších oborů poradí přednášející, jak předcházet nemocem, či realizovat a zařadit do svého života pozitivní energii a věnovat se zdravému životnímu stylu.

V bohatém doprovodném programu se příchozí mohou těšit na výuku a vystoupení orientálních tanců – bellydance, indický bollywood, burlesque, či flamenco. Součástí bude i první festival Hand made -Zlaté ručičky – prodejní výstava řemeslných výrobků a produktů z Čech i Moravy, spojená s výtvarnými dílničkami. Na Astrovíkendu najdete také doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny, zářiče, orgonity i odbornou literaturu.

MENU