Články

Taneční večery v rytmu muzikálu, jazzu a swingu už v říjnu Na Karmeli

plakat tanecni vecery 02

Taneční večery si budete moci ve Vzdělávacím centru Na Karmeli užít každou tři říjnové a jednu listopadovou sobotu.

Taneční večery s hvězdami se chystají na tři říjnové a první listopadovou sobotu, vždy od 19 hodin ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Atrium centra se promění v klubové posezení s občerstvením a tanečním parketem. Každý z večerů bude věnován jinému hudebnímu žánru. Zábavu s hudbou si tak můžete užít ještě předtím, než odstartuje plesová sezona.

První sobotní večer 11. října je věnován swingu. Melodie 30. a 40. let 20. století přinese Leona Machálková za doprovodu Big Bandu Relax Přemysla Vlasty.  Žhavé rytmy standardních a latinsko – amerických tanců si užijete v sobotu 18. října, kdy vás roztančí profesionální tanečníci, kteří zájemce naučí nové zajímavé kreace a pózy. O týden později, v sobotu 25. října, se mohou těšit příznivci muzikálu a filmových melodií na chvíle strávené s Romanem Vojtkem.

Sérii tanečních setkání ukončí v sobotu 1. listopadu večer klasické zábavy na tanečním parketu – večer se ponese v duchu lidovek až ke střednímu proudu a jako host vystoupí populární zpěvačka Heidi Janků. Přijďte si zatančit do jedinečného prostředí vzdělávacího centra! Předprodej vstupenek je zahájen v úterý 7. října od 10 hodin.

 

MENU