Články

Pokračování filmového klubu – IKONY 20. STOLETÍ II. Možnost zakoupení permanentky!

Ikony

Ikony 20. století – Annie Liebovitz, Miroslav Zikmund, Michael Reynolds, Lady Diana

Pokračování filmového klubu s podtitulem Ikony 20. století II. přinese další poutavé životní příběhy významných osobností. Ve Vzdělávacím centru Na Karmeli se tak každou únorovou středu od 18. 30 můžete těšit na příběhy Lady Diany, cestovatele Miroslava Zikmunda, fotografky Annie Liebovitz nebo architekta odpadu Michaela Reynoldse. Na sérii všech 4 představení lze zakoupit cenově zvýhodněnou permanentku v hodnotě 280 Kč. Předprodej na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli (denně 8 – 15 hodin).

PROGRAM:

4. února 2015 od 18.30 hodin Diana (Film není klasickým životopisem, zaměřuje se na poslední dva roky Dianina života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci. Na roky naplněné novou chutí žít, neúnavnou charitativní prací a milostným vztahem, v jaký už ani nedoufala…)

11. února 2015 od 18.30 hodin        Století Miroslava Zikmunda (Životopisný film Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. Byl počat za Habsburků, narodil se pět měsíců po vzniku první republiky. Přežil 2. světovou válku, zažil nástup komunismu i jeho pád…)

18. února 2015 od 18.30 hodin Annie Liebovitz: Život objektivem ( Fascinující dokumentární portrét zachycuje osobnost legendární americké fotografky Annie Leibovitzové, která proslavila skupinu Rolling Stones a pracovala pro časopisy Vanity Fair či Vogue…)

25. února 2015 od 18.30 hodin        Michael Reynolds: Architekt odpadu (Američan Michael Reynolds staví přes tři desítky let s úspěchem velmi levné domy, které disponují vlastním zdrojem energie, vody i tepla. Využívá staré pneumatiky, plechovky piva a skleněné láhve. Tato překvapivě skvěle fungující alternativa bydlení z dílny vystudovaného architekta a zastánce trvale udržitelného rozvoje…)

Plakát zde: https://nakarmeli.cz/files/uploads/2015/01/pLAKÁTEK-final.png

MENU