Co nás čeká v roce 2019?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 10. ledna 2019 od 18 hodin na další z přednášek Marthy Masopustové, tentokrát na téma: Co nás čeká v roce 2019? Přijďte nahlédnout do Nového roku a připravit se na jeho záludnosti.

Vstupné: 100 Kč

Putování za Ježíškem

Vzdělávací centrum Na Karmeli připravuje na úterý 18. 12. 2018  od 16 do 19 hodin novinku s názvem Putování za Ježíškem. V daném časovém rozmezí můžete projít zábavnou trasu a pomoci bačovi najít ztracenou ovečku, upéct s kuchařkou cukroví pro Ježíška, nebo pochytat třem králům jejich splašené koně a splnit spoustu dalších úkolů. Malí i velcí poutníci získají na startu průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. A za ně je na konci cesty čeká překvapení od andělské bytosti.

Vstupné: 120 Kč

Předprodej vstupenek na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli od 19. listopadu 2018, každý všední den od 8 do 19 hodin, nebo na místě v den konání akce.

Himalájský úsměv – diashow Karla Štěpánka

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 6. prosince 2018 od 18 hodin na diashow s názvem Himálajský úsměv.

Jde o název posledního cestovatelského projektu Karla Štěpánka. Po dvouleté cestě „Z kanclu kolem světa“ se tentokrát vypravil do kouzelného Himálaje. S Argentinkou Natálií, kterou ve světě poznal, měli jediný plán. Chtěli navštívit vesnické školy v Nepálu a Indii a promítat místním dětem videa z cest. Těžkou situaci v těchto asijských zemích není snadné změnit. Vykouzlit úsměv na tvářích mnoha lidí však možné je a právě to bylo hlavním cílem celého projektu. S posledními úspory a malým projektorem se cestovatelé vydali za dalším dobrodružstvím. Putování se nakonec protáhlo na 10 měsíců, během kterých cestovatelé navštívili mnoho škol, zdolali horské treky u Annapuren i Everestu, projeli Indii od severu k jihu stopem i vlakem a především pronikli do jedinečných tajů jógy a meditace. Oba shodně přiznávají, že jim tato cesta změnila život! „Mysleli jsme si, že zážitky z dvouleté cesty kolem světa nic nepřekoná. Mýlili jsme se. V Indii je totiž možné úplně všechno!“

Jak využívat kyvadlo v každodenním životě?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 22.11.2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové, tentokrát na téma JAK VYUŽÍVAT KYVADLO VE SVÉM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ? (jak kyvadlo funguje, co se s ním dá měřit, jak preventivně chránit své zdraví?)

Kdo byl Mikuláš Klaudián?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 22. listopadu od 18 hodin na přednášku na téma Kdo byl Mikuláš Klaudián?

Do našeho povědomí vstoupil jako autor první mapy Čech, ale to by Mistru Klaudiánovi nestačilo – byl hlavně lékařem a k tomu lékárníkem, vedle toho i tiskařem a vydavatelem, ale také obchodníkem, a trochu i diplomatem. Především však byl intelektuálem své doby. Přijďte poznat jednu z nejpozoruhodnějších historických osobností Mladé Boleslavi v podání Mgr. Pavla Sosnovce.

Jak relaxovat a udržovat svou psychiku zdravou?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 15. listopadu 2018 od 18 hodin na další ze série přednášek Marthy Masopustové, tentokrát na téma:

Jak relaxovat a udržovat svou psychiku zdravou? (možnosti relaxace, způsoby meditace, řízená meditace)

(90 min), Vstupné: 100 Kč

Tajemství pyramid v Bosně

Diashow Radka Kubly Tajemství pyramid v Bosně je přeložena z původního termínu 25.10.2018 na 6.11. 2018 od 18 hodin.

Bosenské údolí pyramid se nachází přibližně 30 km od Sarajeva.

Přestože archeologické vykopávky a vědecké výzkumy byly započaty již v r. 2005, o tomto magickém místě se téměř nemluví.

Zdejší historie sahá až 30000 let zpátky, což znehodnocuje veškeré dokumenty týkající se stáří a původu pyramid.

(90 min.) Vstupné: 100 Kč

Diashow Mariky Višňové: Srí Lanka

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 1.11.2018 v 18 hodin na diashow Mariky Višňové Srí Lanka.

Přijďte objevit kouzlo ostrova, který má více jmen – Cejlon, nebo také Perla Indického oceánu. Přijďte objevit malebná čajovníková údolí, nádherné pláže s tyrkysovou vodou i buddhistické chrámy. Chybět nebude ani exkurz do tamní flory a fauny – na diashow cestovatelky Mariky Višňové se rozhodně nudit nebudete!

Jak vnímat proudění své energie a energie ostatních vůči nám?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 1.11.2018 v 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové s názvem: JAK VNÍMAT PROUDĚNÍ SVÉ ENERGIE A OSTATNÍCH VŮČI NÁM? JAK SE CHRÁNIT A JAK S ENERGIÍ PRACOVAT? (aura, čakry, energetická vlákna,…)

Čína – diashow Jakuba Vengláře

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 30.10.2018 od 18 hodin na diashow Jakuba Vengláře: Čína

Diashow Jakuba Vengláře o zemi nevídaných možností i omezení. Kam se oko podívá, tam roste nový mrakodrap, dálnice nebo hotel a nic není překážkou. Nejkrásnějším koutům planety zde odtikávají poslední okamžiky poklidné existence bez masového turismu. Obyvatelé nade vše milují karban, dobré jídlo a rýžovou pálenku. V “Říši středu” mají všechno, po čem srdce cestovatele touží, a také spoustu věcí, o kterých byste raději nikdy nechtěli slyšet…

(90 min.) Vstupné: 100 Kč

 

MENU