Co se o sobě dozvíme v horoskopu?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 14. června 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Co se o sobě dozvíme v horoskopu, kde máme v radixu informace ohledně zdraví? (naše předpoklady dle astrologie – myšlení, emoce, partnerství, vztah k lidem, k práci, k rodině, domovu,….)

Jak působí barvy na naše zdraví?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 7. června 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak působí barvy na naše zdraví? (vliv barev na psychiku, léčení pomocí obrázků, podpora aury a čaker, tvary, linie, mandaly)

 

Escape Games na Karmeli

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve od 7. – 10. června 2018 od 9 do 18 hodin na Escape Games – únikové hry v jedinečném prostoru kostela sv. Bonaventury, Přijďte zažít netradiční dobrodružství v unikátním prostoru.

Hra se jmenuje Lovci pokladů

– doporučujeme 3 – 5ti členné týmy

– minimální doporučený věk od 10 let

 Vstupné: 100 Kč, Snížené vstupné: 50 Kč (děti do 15 let)

Přihlásit se můžete na: http://vcnk.guestmanagement.cz

Jak čistit a posilovat čakry, abychom byli zdraví?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 24. května 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak čistit a posilovat čakry, abychom byli zdraví? (jemnohmotné vnímání čaker, jednotlivé čakry a jejich význam, možnosti jejich posilování)

ZUŠ OPEN Na Karmeli

  1. Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve 24. května 2018  na akci ZUŠ OPEN.

Od 9:30, 10:30 a 11:30 hodin lze zhlédnout následující představení:

Vstupné ZDARMA

 

V proudu fantazie – výstava prací výtvarného oboru ZUŠ MB

Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zvou na výstavu V proudu fantazie do kostela sv. Bonaventury.

Výstava představí práce žáků výtvarného oboru, její vernisáž se uskuteční 5. května 2018 v 17 hodin. Otevírací doba výstavy je od pondělí do soboty vždy od 10 do 18 hodin. Klíče na vyžádání poskytne recepce vzdělávacího centra. Vstupné ZDARMA

Jak chránit své zdraví před negativní energií z okolí?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 3. května 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak chránit svoje zdraví před negativní energií z okolí? (negativní emoce naše i druhých, stres v prostředí, přivtělené duše, entity,…)

 

Výstava V proudu fantazie – práce žáků výtvarného oboru ZUŠ Mladá Boleslav

Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve na výstavu V proudu fantazie, která se uskuteční v kostele sv. Bonaventury od 5. – 31. 5. 2018. Pro návštěvníky bude otevřena od pondělí do soboty v časovém rozmezí 10 do 18 hodin. Vstupné ZDARMA

 

 

 

Josef Klíma: Můj život reportéra

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 26.04.2018 v 19 hodin na klubový pořad s názvem  Josef Klíma – Můj život reportéra

Chcete se dozvědět víc o některých kauzách, odvysílaných v pořadu Na vlastní oči? O natáčení pořadu, ale i o životních osudech novináře, kterého chtělo podsvětí zlikvidovat? Využijte tohoto setkání, které Josef Klíma obohatí několika skladbami z vlastní tvorby.

(90 min), Vstupné: 200 Kč

josef-klima

 

Jak naše zdraví ovlivňují vztahy?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 5. dubna 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak naše zdraví ovlivňují vztahy? (vztah k sobě, láska, druhy lásky, partnerství, spřízněné duše, karma, dvojplamen – tarot.karty)

MENU