Jak čistit a posilovat čakry, abychom byli zdraví?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 24. května 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak čistit a posilovat čakry, abychom byli zdraví? (jemnohmotné vnímání čaker, jednotlivé čakry a jejich význam, možnosti jejich posilování)

ZUŠ OPEN Na Karmeli

  1. Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve 24. května 2018  na akci ZUŠ OPEN.

Od 9:30, 10:30 a 11:30 hodin lze zhlédnout následující představení:

Vstupné ZDARMA

 

V proudu fantazie – výstava prací výtvarného oboru ZUŠ MB

Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zvou na výstavu V proudu fantazie do kostela sv. Bonaventury.

Výstava představí práce žáků výtvarného oboru, její vernisáž se uskuteční 5. května 2018 v 17 hodin. Otevírací doba výstavy je od pondělí do soboty vždy od 10 do 18 hodin. Klíče na vyžádání poskytne recepce vzdělávacího centra. Vstupné ZDARMA

Jak chránit své zdraví před negativní energií z okolí?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 3. května 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak chránit svoje zdraví před negativní energií z okolí? (negativní emoce naše i druhých, stres v prostředí, přivtělené duše, entity,…)

 

Výstava V proudu fantazie – práce žáků výtvarného oboru ZUŠ Mladá Boleslav

Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve na výstavu V proudu fantazie, která se uskuteční v kostele sv. Bonaventury od 5. – 31. 5. 2018. Pro návštěvníky bude otevřena od pondělí do soboty v časovém rozmezí 10 do 18 hodin. Vstupné ZDARMA

 

 

 

Josef Klíma: Můj život reportéra

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 26.04.2018 v 19 hodin na klubový pořad s názvem  Josef Klíma – Můj život reportéra

Chcete se dozvědět víc o některých kauzách, odvysílaných v pořadu Na vlastní oči? O natáčení pořadu, ale i o životních osudech novináře, kterého chtělo podsvětí zlikvidovat? Využijte tohoto setkání, které Josef Klíma obohatí několika skladbami z vlastní tvorby.

(90 min), Vstupné: 200 Kč

josef-klima

 

Jak naše zdraví ovlivňují vztahy?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 5. dubna 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak naše zdraví ovlivňují vztahy? (vztah k sobě, láska, druhy lásky, partnerství, spřízněné duše, karma, dvojplamen – tarot.karty)

Diashow Všechny krásy Kavkazu: Gruzie, Ázerbájdžán, Arménie

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 4. dubna  2018 v 18 hodin na diashow Jakuba Vengláře Všechny krásy Kavkazu: Gruzie, Ázerbájdžán, Arménie.

Šest týdnů putování skrz kavkazské republiky, kde přírodní krásy střídají neuvěřitelná setkání a divoké historky. Co se stane, když gruzínského baču poprosíte o trochu sýra? Jak s vámi naloží ázerbájdžánští pohraničníci, když vás chytnou bez patřičného povolení? Kolik vrcholů a barev má arménská nejvyšší hora Aragats?

Každá ze tří zemí má své náboženství, národní nápoj i vlastní abecedu. Každá je jiná a přitom všechny spojuje pohostinná kavkazská duše i sovětská minulost.kavkaz

Dakar ze zákulisí – Dobrodružství s cejchem smrti

Vzdělávací centrum Na Karmeli 21.03.2018 v 18 hodin na pořad Dakar ze zákulisí – Dobrodružství s cejchem smrti.

Jedinečný zábavný pořad s historkami těch, kteří jsou na Dakaru jako doma. Pořadem provází moderátor a reportér Jan Říha, jedenáctinásobný účastník Rallye Dakar v Africe i v Jižní Americe, který si zve jednoho z legendárních českých závodníku z Dakarské Rallye. Pohltí vás vyprávění, historky a zajímavosti nejen ze zákulisí, ale i nádherné nepublikované fotografie a videa přímo z Dakarského konvoje. Bonusem je divácká soutěž o hodnotnou knihu o Rallye Dakar. (100 min)., Vstupné: 150 Kč

dakar

Krkonoše – dokumentární film

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 15. března v 18 hodin na dokumentární film Krkonoše. Film Vás zavede do nejkrásnějších míst Krkonoš, nejvyšších českých hor, a pojednává o jejich geologickém a geomorfologickém vývoji, flóře, fauně, historických i kulturních souvislostech, činnosti člověka a dalším. Film je komplexní výpovědí o Krkonoších. Projdeme téměř celé Krkonoše. Vydáme se například Labským i Obřím dolem, k Sněžným jámám, na Sněžku, k Malému i Velkému rybníku, k Labskému, Pančavskému i Mumlavskému vodopádu nebo k prameni Labe, do krkonošského podzemí a jeskyň a na polskou stranu Krkonoš.

námět, scénář: Martin Král, komentář: Martin Král, Milan Kuna kamera: Martin Král, Viktor Kuna

komentář namluvil: Viktor Kuna hudba, zvuk, střih: Viktor Kuna režie: Viktor Kuna krkonose

MENU