Pádlování v polární oblasti – Špicberky ZRUŠENO

Diashow ve Vzdělávacím centru Na Karmeli dne 4. října 2018 je z důvodu nemoci zrušena.

Zakoupené vstupenky je možné vrátit na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli.

(Pokračování textu…)

Hokejová aréna – 20.5.2018 Boj o třetí místo a finále

Hokejová aréna ve vzdělávacím centru Na Karmeli pokračuje i po vyřazení našich hokejistů. Finále bude opět doplněno rozhovory se zajímavými hosty, tentokrát přijal pozvání Zdeněk Šafránek, kapitán české sledge hokejové reprezentace.

 

Hokejová aréna – 19.5.2018 Semifinále

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního semifinále, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Hokejová aréna – 17.5.2018 Čtvrtfinále

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního čtvrtfinále, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Hokejová aréna – 14.5.2018 zápas ČR-Rakousko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Rakousko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Hokejová aréna – 13.5.2018 zápas ČR-Francie

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Francie, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra. Tentokrát budou hosty František Hrdinka, hokejista Mladé Boleslavi a Vojtěch Mozík, boleslavský odchovanec, účastník letošních zimních olympijských her v Koreji.

Hokejová aréna – 11.5.2018 zápas ČR-Bělorusko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Bělorusko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra. Tentokrát budou hosty Michal Vápenka, gólman české sledge hokejové reprezentace a Václav Pletka, bývalý reprezentant a v minulosti hráč Mladé Boleslavi, Plzně i Liberce.

Hokejová aréna – 10.5.2018 zápas ČR-Rusko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Rusko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Hokejová aréna – 8.5.2018 zápas ČR-Švýcarsko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Švýcarsko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Hokejová aréna – 6.5.2018 zápas ČR-Švédsko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Švédsko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

MENU