Jak čistit a posilovat čakry, abychom byli zdraví?

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve na 24. května 2018 od 18 hodin na další z cyklu přednášek Marthy Masopustové tentokrát na téma:

Jak čistit a posilovat čakry, abychom byli zdraví? (jemnohmotné vnímání čaker, jednotlivé čakry a jejich význam, možnosti jejich posilování)

ZUŠ OPEN Na Karmeli

  1. Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve 24. května 2018  na akci ZUŠ OPEN.

Od 9:30, 10:30 a 11:30 hodin lze zhlédnout následující představení:

Vstupné ZDARMA

 

Hokejová aréna – 20.5.2018 Boj o třetí místo a finále

Hokejová aréna ve vzdělávacím centru Na Karmeli pokračuje i po vyřazení našich hokejistů. Finále bude opět doplněno rozhovory se zajímavými hosty, tentokrát přijal pozvání Zdeněk Šafránek, kapitán české sledge hokejové reprezentace.

 

Hokejová aréna – 19.5.2018 Semifinále

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního semifinále, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Boleslavský majáles

ŠKODA AUTO Vysoká škola a Vzdělávací centrum Na Karmeli zvou 19. 5. 2018 od 14 hodin  na 6. ročník Boleslavského Majálesu v tradiční podobě, který bude plný dětských i dospěláckých aktivit pro žáky, studenty i rodiče na prostranství Vzdělávacího centra Na Karmeli. Začínáme ve 14:00. Další informace na webu http://www.savs.cz/o-skole/co-nas-ceka/ nebo přímo v rámci události https://www.facebook.com/events/1855998004445545

Můžete se těšit na adrenalinové zážitky, užít si společenských her s přáteli, ochutnat báječné pivo Krušovice, užít si výstavu retro vozů z Evropy i USA a zatančit v rytmech folkových, punkrockových a nakonec si zazpívat s jednou z významných českých popových ikon!

 

Hokejová aréna – 17.5.2018 Čtvrtfinále

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního čtvrtfinále, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Hokejová aréna – 14.5.2018 zápas ČR-Rakousko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Rakousko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

Hokejová aréna – 13.5.2018 zápas ČR-Francie

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Francie, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra. Tentokrát budou hosty František Hrdinka, hokejista Mladé Boleslavi a Vojtěch Mozík, boleslavský odchovanec, účastník letošních zimních olympijských her v Koreji.

Hokejová aréna – 11.5.2018 zápas ČR-Bělorusko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Bělorusko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra. Tentokrát budou hosty Michal Vápenka, gólman české sledge hokejové reprezentace a Václav Pletka, bývalý reprezentant a v minulosti hráč Mladé Boleslavi, Plzně i Liberce.

Hokejová aréna – 10.5.2018 zápas ČR-Rusko

Od 4. do 20. května 2018 se stane Vzdělávací centrum Na Karmeli opět tradiční fanzónou s názvem Hokejová aréna, kde vás čekají všechny zápasy české reprezentace v MS v ledním hokeji na velkoplošné obrazovce. Kromě sledování dnešního zápasu ČR – Rusko, se můžete těšit i na další aktivity jako fotokoutek, air hokej, Xbox, soutěže o ceny partnerů zápasů, nebo na besedu s hokejovými hosty pod moderátorskou taktovkou Pavla Petra.

MENU