ZUŠ OPEN Na Karmeli

  1. Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve 24. května 2018  na akci ZUŠ OPEN.

Od 9:30, 10:30 a 11:30 hodin lze zhlédnout následující představení:

Vstupné ZDARMA

 

Boleslavský majáles

ŠKODA AUTO Vysoká škola a Vzdělávací centrum Na Karmeli zvou 19. 5. 2018 od 14 hodin  na 6. ročník Boleslavského Majálesu v tradiční podobě, který bude plný dětských i dospěláckých aktivit pro žáky, studenty i rodiče na prostranství Vzdělávacího centra Na Karmeli. Začínáme ve 14:00. Další informace na webu http://www.savs.cz/o-skole/co-nas-ceka/ nebo přímo v rámci události https://www.facebook.com/events/1855998004445545

Můžete se těšit na adrenalinové zážitky, užít si společenských her s přáteli, ochutnat báječné pivo Krušovice, užít si výstavu retro vozů z Evropy i USA a zatančit v rytmech folkových, punkrockových a nakonec si zazpívat s jednou z významných českých popových ikon!

 

Koncert Paulie Garand a Support Lesbiens

V pondělí 26. února 2018 ve 20 hodin zve Vzdělávací centrum Na Karmeli na koncert Paulieho Garanda a Support Lesbiens. Vstupné: 450 Kč

Vstupenky jsou k dostání od 13. prosince 2017 na recepci vzdělávacího centra Na Karmeli každý všední den od 8 do 15.30 hodin.

V síti TICKETPRO prodej zahájen 6. prosince.2017.

garand

ZRUŠENO – Koncert Paulie Garand a Support Lesbiens

Koncert Paulieho Garanda a Support Lesbiens, který se měl konat v pondělí 26. února 2018 ve 20 hodin zve Vzdělávací centrum Na Karmeli byl z technických důvodů zrušen.

Vstupenky lze vrátit na recepci vzdělávacího centra Na Karmeli každý všední den od 8 do 15.30 hodin.

Vstupenky zakoupené v síti TICKETPRO lze vrátit na prodejních místech této sítě.

Novoroční koncert Janka Ledeckého a Nosticova kvarteta

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 11. ledna v 19 hodin na Novoroční koncert zpěváka, kytaristy, skladatele a producenta Janka Ledeckého, který naváže na vánoční turné 2017. Vedle kapely Janka Ledeckého vystoupí také jako host Nosticovo kvarteto.

Délka představení: 100 minut

Vstupné: 450 Kč

Vstupenky lze koupit na recepci vzdělávacího centra na Karmeli každý všední den od 8 do 15.30 hodin, nebo v síti TICKETPRO.

obrazek1

Koncert Lenny a mikromagie Richarda Nedvěda

U příležitosti oslav 10. výročí založení Vzdělávacího centra Na Karmeli se odehraje v příštích měsících série pořadů za zvýhodněnou cenu. Prvním z nich bude 30. října 2017 od 20.30 hodin koncert vycházející hvězdy Lenny. Program zpestří mikromagie Richarda Nedvěda.

Vstupné: 200 Kč

lenny-nedved

 

Rock for the Holiday

Přijďte si užít open air koncert rockových revival kapel na terasy Vzdělávacího centra Na Karmeli v pátek 23. června 2017 od 19 hodin. Těšit se můžete na Nirvana Revival Praha, Katapult rewival Liberec, ZZ TOP recycler Liberec.

rock-for-the-holiday

Majáles ve ve stylu science-fiction a robot

13. května 2017 od 13 do 22 hodin
5. ročník žánrového Majálesu, ve 13.00 průvod masek od Bondy centra do Vzdělávacího centra Na Karmeli, kde čeká bohatý kulturně – sportovně – hudební program. Na hudební stage vystoupí kapely UDG, VEvývoji!, Bikini a Twilight Kid. Vstup: volný
majales

Made in Sweden – ABBA a Roxette!

Vzdělávací centrum Na Karmeli připravilo na 23. února od 19 hodin Made in Sweden, dvojkoncert revivalů dvou populárních skupin ABBA a Roxette. Přijďte si připomenout hity 70. a 90. let a prožít nezapomenutelnou atmosféru! Hraje World Roxette Tribute Band.

rox 

4TET na Karmeli už v lednu!

Novoroční koncert ve Vzdělávacím centru Na Karmeli  bude 12. ledna od 19 hodin patřit vokálnímu seskupení 4TET. Těšit se tak můžete na tenor Davida Uličníka, baritone Jiřího Korna a Jiřího Škorpíka a bass Dušana Kollára.

4TET byl založen z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2oo2. Poprvé se tito “muži v černém” představili skladbou „How Deep Is Your Love“ v provedení „a capella“. Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a “taneční” výkony všech aktérů na jevišti… , to vše rozhodně nenechá nikoho chladným…

33_5820

 

MENU