Putování za Ježíškem

Vzdělávací centrum Na Karmeli připravuje na úterý 18. 12. 2018  od 16 do 19 hodin novinku s názvem Putování za Ježíškem. V daném časovém rozmezí můžete projít zábavnou trasu a pomoci bačovi najít ztracenou ovečku, upéct s kuchařkou cukroví pro Ježíška, nebo pochytat třem králům jejich splašené koně a splnit spoustu dalších úkolů. Malí i velcí poutníci získají na startu průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. A za ně je na konci cesty čeká překvapení od andělské bytosti.

Vstupné: 120 Kč

Předprodej vstupenek na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli od 19. listopadu 2018, každý všední den od 8 do 19 hodin, nebo na místě v den konání akce.

Putování za Mikulášem – VYPRODÁNO!

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 4. prosince od 16, 17, 18 a 19 hodin na tradiční Putování za Mikulášem.

Netradiční cesta za tradičními lidovými zvyky, která začíná v atriu vzdělávacího centra, odkud vede podzemím do kláštera a kostela Bonaventury. Děti spolu s rodiči projdou „adventní cestou“ plnou bytostí, které naši předci důvěrně znali. A předvánoční atmosféra pomůže poodrhnout roušku starých lidových zvyků i pro nejmenší diváky. Na závěr cesty samozřejmě čeká Mikuláš se svým andělským a čertovským doprovodem a nadílkou.

Vstupné: 80 Kč/osoba

Nadílku pro děti přijímáme v daný den s viditelně označeným jménem.  Rezervace vstupenek nutná!!! Rezervace lze provést

od 12. listopadu 2018 přes email: na nakarmeli@skoda-auto.cz, nebo telefonicky na: 326 823 071

 

 

 

Zmrzlinový festival na Karmeli

Přijďte si v sobotu 26. května od 14 do 19 hodin užít zmrzlinový festival na terasách vzdělávacího centra Na Karmeli! Kromě nových druhů a způsobů přípravy zmrzliny se budete moci zapojit do zmrzlinových soutěží se sladkou odměnou, zúčastnit se interaktivní show v tanci a zpěvu a zasmát se při kouzlení Richarda Nedvěda. V průběhu celého dne bude možné navštívit mobilní kavárnu nebo tvořivé dílničky pro děti. Na terasách bude možnost spálit zmrzlinové kalorie při frisbee, petanqueu, kroketu, nebo chůzi na chůdách!

Vstupné: 50 Kč

PROGRAM:

14:00 zahájení

14:30 zmrzlinová soutěž

15:00 cafeart

15:30 zmrzlinová soutěž

16:00 cafeart

16:30 divadlo – pohádka pro děti

18:00 kouzelník Richard Nedvěd

 

 

ZUŠ OPEN Na Karmeli

  1. Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve 24. května 2018  na akci ZUŠ OPEN.

Od 9:30, 10:30 a 11:30 hodin lze zhlédnout následující představení:

Vstupné ZDARMA

 

V proudu fantazie – výstava prací výtvarného oboru ZUŠ MB

Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zvou na výstavu V proudu fantazie do kostela sv. Bonaventury.

Výstava představí práce žáků výtvarného oboru, její vernisáž se uskuteční 5. května 2018 v 17 hodin. Otevírací doba výstavy je od pondělí do soboty vždy od 10 do 18 hodin. Klíče na vyžádání poskytne recepce vzdělávacího centra. Vstupné ZDARMA

Výstava V proudu fantazie – práce žáků výtvarného oboru ZUŠ Mladá Boleslav

Vzdělávací centrum Na Karmeli a ZUŠ Mladá Boleslav zve na výstavu V proudu fantazie, která se uskuteční v kostele sv. Bonaventury od 5. – 31. 5. 2018. Pro návštěvníky bude otevřena od pondělí do soboty v časovém rozmezí 10 do 18 hodin. Vstupné ZDARMA

 

 

 

Po stopách sněhové královny

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 19. prosince na putování s názvem Po stopách Sněhové královny. Od 16 do 19 hodin zde mohou děti s rodiči projít pohádkovou trasu plnou dobrodružství s Kájem a Gerdou na jejímž konci čeká Sněhová královna. Po splnění všech úkolů na trase obdrží děti malý dárek. Akce navazuje na populární akci Putování za Ježíškem a zpříjemňuje tak nejmenším dlouhé čekání na Štědrý den.

Vstupné: 120 Kč (platí pouze děti)

Vstupenky lze koupit na recepci vzdělávacího centra na Karmeli každý všední den od 8 do 15.30 hodin, nebo v síti TICKETPRO.

 

po-stopach-snehove-kralovny

 

Putování za Mikulášem

Opravdové nebe a peklo můžete prožít při Mikulášské nadílce ve Vzdělávacím centru Na Karmeli 5. prosince od 16, 17, 18 a 19 hodin.

V úterý 5. prosince 2017 se ve Vzdělávacím centru Na Karmeli uskuteční v 16, 17, 18 a 19 hodin Putování za Mikulášem. Netradiční cesta za tradičními lidovými zvyky, která začíná v atriu vzdělávacího centra, odkud vede podzemím do kláštera a kostela Bonaventury. Děti spolu s rodiči projdou „adventní cestou“ plnou bytostí, které naši předci důvěrně znali. A předvánoční atmosféra pomůže poodrhnout roušku starých lidových zvyků i pro nejmenší diváky. Na závěr cesty samozřejmě čeká Mikuláš se svým andělským a čertovským doprovodem a nadílkou.

Vstupné: 80 Kč/osoba

Nadílku pro děti přijímáme v daný den s viditelně označeným jménem.  Rezervace vstupenek nutná!!! Rezervace lze provést od 20. listopadu 2017 přes email: na nakarmeli@skoda-auto.cz, nebo telefonicky na: 326 823 071

mikulas

Festival NADOSAH – Husí krky

Festival NADOSAH

Neobvyklé divadelní formy a žánry, neverbální divadlo, performeři na šálách či na chůdách, loutkové divadlo,pouliční kejklíři a novocirkusová čísla.

  1. Program ve Vzdělávacím centru Na Karmeli

  2. 17. 9. 2017 v 17:00 hodin        Husí krky – cirkus TeTy, nový cirkus s prvky fyzického divadla, Vstupné: volné

    S velmi ambiciózním projektem a zároveň velmi atraktivní nabídkou zábavy přichází Městské divadlo Mladá Boleslav, které připravuje v září v našem městě festival netradičních divadelních forem na netradičních místech pod názvem NADOSAH. Celovíkendová akce ve dnech 15. až 17. září má za cíl vytáhnout lidi za uměním do ulic a znovuobjevovat nejen uliční formy umění, ale i pěkná a někdy polozapomenutá místa v Mladé Boleslavi. Celý festival je vzpomínkou na osobnost Borise Hybnera, jeho patronkou a spoluorganizátorkou je herečka Vanda Hybnerová.

    Neobvyklé divadelní formy a žánry budou moci obyvatelé a návštěvníci Mladé Boleslavi od pátku do neděle sledovat nejen přímo v městském divadle, ale i v kostele sv. Bonaventury na Karmeli (Vzdělávací centrum Na Karmeli), na hradním nádvoří, na Staroměstském náměstí v parkovacím domě i před ním a na řadě dalších míst.

  3. husi-krky

Putování za Ježíškem

Putování za Ježíškem přinese zábavnou trasu pro malé i velké, plnou úkolů, které budou příchozí plnit společně s postavami známými z Betléma.

Vzdělávací centrum Na Karmeli připravuje na čtvrtek 15. 12. 2016 od 16 do 19 hodin novinku s názvem Putování za Ježíškem. V daném časovém rozmezí můžete projít zábavnou trasu a pomoci bačovi najít ztracenou ovečku, upéct s kuchařkou cukroví pro Ježíška, nebo pochytat třem králům jejich splašené koně a splnit spoustu dalších úkolů. Malí i velcí poutníci získají na startu průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. A za ně je na konci cesty čeká překvapení od andělské bytosti.
Předprodej vstupenek na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli od 21. listopadu 2016, každý všední den od 8 do 15 hodin, nebo na místě v den konání akce.
ježíšek

MENU