Články

Floristický den Na Karmeli nabídl vánoční inspiraci

Vánoční inspiraci přišlo do vzdělávacího centra Na Karmeli v úterý 27. listopadu načerpat přes pět stovek návštěvníků. Vazby ze živých a sušených květin s podzimní a zimní tematikou v nových trendy barvách nabídli profesionálové z boleslavského zahradnictví KUKU i z dalších regionálních zahradnictví.

Nechyběly adventní věnce, svícny a řada dekorativních doplňků do interiéru i pro venkovní použití. Po celý den mohli příchozí ochutnat ty nejjemnější speciality z tmavé, světlé i mléčné čokolády, které připravili odborníci ze Salonu čokolády. Mlsné jazýčky si přišli na své i u stánku ISŠ Na Karmeli, kde bylo napečeno vánoční cukroví a křupavý chléb i rohlíčky.

Letos poprvé se do floristického dne zapojily  i výtvarné dílničky a malé galerie. Ty nabídly pestrý sortiment v podobě malovaných kamenů, ozdobných sněhuláků, kaleidoskopů, dřevěných a skleněných hraček i doplňků. Studenti z mladoboleslavské střední školy Maja v Mladé Boleslavi se starali o nejmenší návštěvníky v dětském koutku, kde stihli zahrát i dvě pohádková divadelní představení.

 

MENU