EN Cesty Ivo Šmoldase

EN 24.11.2016 v 19 hodin
Cesty Ivo Šmoldase (talkshow)
smoldasZábavný pořad básníka, scénáristy, překladatele, moderátora a také vtipného glosátora Ivo Šmoldase, ve kterém vypráví historky ze života, glosuje aktuální dění u nás a najde si i čas, aby odpověděl na dotazy diváků. (120 min)

EN Komici s.r.o. – Miloš Knor, Petr Vydra a Pavel Tomeš

EN 10.11.2016 v 19 hodin
Komici s.r.o.(stand up show)

Pořad Na stojáka! – realizovaný v produkci filmového kanálu HBO – se zrodil v roce 2004. Originální česká „stand-up comedy“ vychází z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. V Mladé Boleslavi se 10. listopadu můžete těšit na Miloše Knora, Petra Vydru a Pavla Tomeše.
upoutavka

EN Se Sobotou za Šimkem

EN Vzdělávací centrum Na Karmeli uvede Se Sobotou za Šimkem 27. 9. 2016 od 19 hodin, (120 min.) , Vstupné: 250 kč
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK OD 18.8.2016 na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli denně od 8 do 15.30 hodin nebo v síti TicketPro.
Jedná se o komponovaný pořad, ve kterém se objeví nejen nejlepší scénky z období spolupráce autorské dvojice Šimek – Sobota, ale zazní tu i nejpopulárnější písně z tohoto období divadla Semafor, jakožto i nejznámější písně z autorského pera Jiřího Grossmanna. Jako bonus budou interpretovány i vybrané povídky z autorského tandemu Šimek – Grossmann.

 V pořadu vystoupí Luděk Sobota, Petr Vondráček a Vítek Fiala, které pojí s Miloslavem Šimkem dlouholetá spolupráce. V případě Luďka Soboty to byly TV pořady Ze Soboty na Šimka, Zajíc v pytli ( dále pak divadelní hry Třetí nejlepší představení na světě aneb zázrak, Návštěvní den č. 6 a 7, Jemný mrav, Robinson Kreutznauer potom a Šípková Růženka napřed, Celaskon a cyankáli ) a v případě Petra Vondráčka a Vítka Fialy TV pořad S politiky netančím a Politické harašení.

Doba trvání pořadu je cca 90 minut a je rozdělen do dvou částí. bez názvu

MENU