EN Putování za Ježíškem

EN Putování za Ježíškem přinese zábavnou trasu pro malé i velké, plnou úkolů, které budou příchozí plnit společně s postavami známými z Betléma.

Vzdělávací centrum Na Karmeli připravuje na čtvrtek 15. 12. 2016 od 16 do 19 hodin novinku s názvem Putování za Ježíškem. V daném časovém rozmezí můžete projít zábavnou trasu a pomoci bačovi najít ztracenou ovečku, upéct s kuchařkou cukroví pro Ježíška, nebo pochytat třem králům jejich splašené koně a splnit spoustu dalších úkolů. Malí i velcí poutníci získají na startu průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. A za ně je na konci cesty čeká překvapení od andělské bytosti.
Předprodej vstupenek na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli od 21. listopadu 2016, každý všední den od 8 do 15 hodin, nebo na místě v den konání akce.
ježíšek

EN Divadelní komedie Domácí@štěstí.hned

EN Vzdělávací centrum Na Karmeli nabídne svéráznou komedii Domácí@štěstí.hned s Ivou Hüttnerovou v hlavní roli. Rázná žena Vilemína Gruntorádová je dáma s prořízlou pusou, která čmouhy na zrcadle i na duši umývá slivovicí, koberce čistí hovězí žlučí a má alergii na uklízení. Nastoupí do domácnosti marketingové ředitelky Diany a bohéma kytaristy Huga. S vražednou otevřeností a se slovy: „Děti moje, řeknu to upřímně, ale s aktem: Vaše praktikování v loži manželském nestojí za nic!“ začne Vilemína řešit manželské soužití a to s bezednou zásobou léty prověřených rad, jak krize v kuchyni a loži překonávaly naše babičky.Domácí štěstí vychází z témat oblíbeného televizního seriálu a knihy Ivy Hüttnerové „Domácí štěstí“. Kdo a jak nakonec potřebuje skutečně „vypomoci“ je překvapením komedie.

Pro Ivu Hüttnerovou je to nová zajímavá role, která v mnohém připomíná její současné televizní role. Dále hrají: Michaela Dolinová, David SuchařípaDomácí štěstí plakát

EN Putování za Mikulášem

EN 5.12.2016
Putování za Mikulášem

Opravdové nebe a peklo můžete prožít při Mikulášské nadílce ve Vzdělávacím centru Na Karmeli 5. prosince od 16, 17, 18 a 19 hodin.

V pondělí 5. prosince se ve Vzdělávacím centru Na Karmeli uskuteční v 16, 17, 18 a 19 hodin Putování za Mikulášem. Netradiční cesta za tradičními lidovými zvyky, která začíná v atriu vzdělávacího centra, odkud vede podzemím do kláštera a kostela Bonaventury. Děti spolu s rodiči projdou „adventní cestou“ plnou bytostí, které naši předci důvěrně znali. A předvánoční atmosféra pomůže poodrhnout roušku starých lidových zvyků i pro nejmenší diváky. Na závěr cesty samozřejmě čeká Mikuláš se svým andělským a čertovským doprovodem a nadílkou.
Rezervace vstupenek nutná!!! Rezervace lze provést od 21. listopadu 2016 přes email: na nakarmeli@skoda-auto.cz, nebo telefonicky na: 326 823 071
upoutavka mik

EN Cesty Ivo Šmoldase

EN 24.11.2016 v 19 hodin
Cesty Ivo Šmoldase (talkshow)
smoldasZábavný pořad básníka, scénáristy, překladatele, moderátora a také vtipného glosátora Ivo Šmoldase, ve kterém vypráví historky ze života, glosuje aktuální dění u nás a najde si i čas, aby odpověděl na dotazy diváků. (120 min)

EN Diashow: Albánie

EN 15.11.2016 v 18 hodin
Diashow Libor Drahoňovský: Albánie

Během besedy se poutavým způsobem dozvíme mnohé zajímavé přírodní, kulturní i historické reálie, procestujeme překrásné horské scenerie a unikátní jezera Ochrid a Prespa, navštívíme nejen historická města Berati a Gjirokaster, ale také spoustu dalších nepříliš známých zajímavých míst, nahlédneme do starobylých malebných kostelíků, pokocháme se zbylými částmi malebného mořského pobřeží, které jinak v posledních letech muselo ustoupit nemilosrdné stavební expanzi hotelů. Rovněž nás budou provázet četné příhody z cest a nejednou se zastavíme v domácnostech pohostinných a srdečných místních obyvatel.
TOM361703_AlbanieSever02

EN Komici s.r.o. – Miloš Knor, Petr Vydra a Pavel Tomeš

EN 10.11.2016 v 19 hodin
Komici s.r.o.(stand up show)

Pořad Na stojáka! – realizovaný v produkci filmového kanálu HBO – se zrodil v roce 2004. Originální česká „stand-up comedy“ vychází z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. V Mladé Boleslavi se 10. listopadu můžete těšit na Miloše Knora, Petra Vydru a Pavla Tomeše.
upoutavka

EN Diashow: Laponskem na lyžích i pěšky

EN 3.11.2016 v 18 hodin
Laponskem na lyžích i pěšky – Pavla Bičíková (diashow)
Poutavé vyprávění o putování s batohem na zádech drsnou švédskou divočinou za polárním kruhem,
kde spíš chytíte soba než signál mobilního operátora.
“Uslyšíte příběh o třítýdenní cestě Národním parkem Sarek, který je považován za poslední evropskou divočinu, kde místo cest, mostů, chat a telefonního signálu najdete nádherné hory, malebná údolí, ledovce, mokřady, divoké řeky a jezera. Místo lidí zde potkáváte divoká zvířata. A pochopíte, že v divočině nemá cenu plánovat, ale spíše naslouchat a nechat se vést,” uvedla Pavla Bičíková. S přáteli prošli také Národní park Padjelanta a v zimě na běžkách putovali po Královské stezce (Kungsleden) kolem nejvyšší hory Švédska Kebnekaise a Národním parkem Abisko. „Během našeho putování jsme odhalovali tajemství Sámů (Laponců), kteří zde žijí a i dnes se živí pastevectvím sobů a mají stále svoji kulturu i šamanské rituály,” dodala Bičíková.
dtitulkaxx_(2)

EN Drůběží nářez – DS Nakafráno Turnov

EN 20.10.2016 v 19 hodin
Drůbeží nářez (komedie, Nakafráno Turnov)

Nakafráno, divadlo, Drùbeží náøez

Nakafráno, divadlo, Drùbeží náøez

Situace ze života žen, popsané s humorem hlavně z perspektivy jejich nadějí, snů, představ a naproti tomu reality života. Co ženy čekají a co pak dostanou, kam spěchají a kde zůstanou, a také co nečekaného jim život sám přinese. Hlavní protagonistky a autorky se střídají v hlavních i vedlejších rolích a to v příbězích poskládaných volně za sebou a propojených písněmi. (90 min.) Vstupné: 180 Kč

EN Nebyla to pátá, byla to devátá…

EN 14.10.2016 v 19 hodin
Nebyla to pátá, byla to devátá (komedie, Harlekýn Praha)
Přilepí se na vás vdaná ženská, organizuje vám život a nakonec rafinovaně plánuje věci,
až mrazí v zádech. Ale může to dopadnout i šťastně… Aneb Jsou-li dva, může se zrodit láska, vstoupí-li mezi ně třetí, vznikne drama. (120 min)

nebyla00v

EN Edukart – přehlídka středoškolských možností opět Na Karmeli

EN 11.10.2016 od 9 do 18 hodin
Edukart

Tradiční přehlídka středoškolských možností – přes pět desítek středních škol a učilišť z celé České republiky na jednom místě.
Možnost získání přehledu a potřebných informací, doplněné praktickými ukázkami ze zajímavých oborů.
Image

MENU