EN Divadelní komedie Domácí@štěstí.hned

EN Vzdělávací centrum Na Karmeli nabídne svéráznou komedii Domácí@štěstí.hned s Ivou Hüttnerovou v hlavní roli. Rázná žena Vilemína Gruntorádová je dáma s prořízlou pusou, která čmouhy na zrcadle i na duši umývá slivovicí, koberce čistí hovězí žlučí a má alergii na uklízení. Nastoupí do domácnosti marketingové ředitelky Diany a bohéma kytaristy Huga. S vražednou otevřeností a se slovy: „Děti moje, řeknu to upřímně, ale s aktem: Vaše praktikování v loži manželském nestojí za nic!“ začne Vilemína řešit manželské soužití a to s bezednou zásobou léty prověřených rad, jak krize v kuchyni a loži překonávaly naše babičky.Domácí štěstí vychází z témat oblíbeného televizního seriálu a knihy Ivy Hüttnerové „Domácí štěstí“. Kdo a jak nakonec potřebuje skutečně „vypomoci“ je překvapením komedie.

Pro Ivu Hüttnerovou je to nová zajímavá role, která v mnohém připomíná její současné televizní role. Dále hrají: Michaela Dolinová, David SuchařípaDomácí štěstí plakát

EN Drůběží nářez – DS Nakafráno Turnov

EN 20.10.2016 v 19 hodin
Drůbeží nářez (komedie, Nakafráno Turnov)

Nakafráno, divadlo, Drùbeží náøez

Nakafráno, divadlo, Drùbeží náøez

Situace ze života žen, popsané s humorem hlavně z perspektivy jejich nadějí, snů, představ a naproti tomu reality života. Co ženy čekají a co pak dostanou, kam spěchají a kde zůstanou, a také co nečekaného jim život sám přinese. Hlavní protagonistky a autorky se střídají v hlavních i vedlejších rolích a to v příbězích poskládaných volně za sebou a propojených písněmi. (90 min.) Vstupné: 180 Kč

EN Nebyla to pátá, byla to devátá…

EN 14.10.2016 v 19 hodin
Nebyla to pátá, byla to devátá (komedie, Harlekýn Praha)
Přilepí se na vás vdaná ženská, organizuje vám život a nakonec rafinovaně plánuje věci,
až mrazí v zádech. Ale může to dopadnout i šťastně… Aneb Jsou-li dva, může se zrodit láska, vstoupí-li mezi ně třetí, vznikne drama. (120 min)

nebyla00v

EN Se Sobotou za Šimkem

EN Vzdělávací centrum Na Karmeli uvede Se Sobotou za Šimkem 27. 9. 2016 od 19 hodin, (120 min.) , Vstupné: 250 kč
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK OD 18.8.2016 na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli denně od 8 do 15.30 hodin nebo v síti TicketPro.
Jedná se o komponovaný pořad, ve kterém se objeví nejen nejlepší scénky z období spolupráce autorské dvojice Šimek – Sobota, ale zazní tu i nejpopulárnější písně z tohoto období divadla Semafor, jakožto i nejznámější písně z autorského pera Jiřího Grossmanna. Jako bonus budou interpretovány i vybrané povídky z autorského tandemu Šimek – Grossmann.

 V pořadu vystoupí Luděk Sobota, Petr Vondráček a Vítek Fiala, které pojí s Miloslavem Šimkem dlouholetá spolupráce. V případě Luďka Soboty to byly TV pořady Ze Soboty na Šimka, Zajíc v pytli ( dále pak divadelní hry Třetí nejlepší představení na světě aneb zázrak, Návštěvní den č. 6 a 7, Jemný mrav, Robinson Kreutznauer potom a Šípková Růženka napřed, Celaskon a cyankáli ) a v případě Petra Vondráčka a Vítka Fialy TV pořad S politiky netančím a Politické harašení.

Doba trvání pořadu je cca 90 minut a je rozdělen do dvou částí. bez názvu

MENU