Články

Den s týmem Škoda Motorsport přilákal na Karmel přes tisíc návštěvníků

Vzdělávací centrum Na Karmeli připravilo v sobotu 8. června od 10 do 17 hodin akci Den s týmem ŠKODA Motorsport.

Bohatý program lákal návštěvníky od deseti hodin až do pozdního odpoledne. Jedním z mnoha lákadel bylo seznámení s tovární posádkou Jan Kopecký, Pavel Dresler a vedením týmu ŠKODA Motorsport na besedě a následné autogramiádě.

Celodenní program nabídl návštěvníkům rovněž možnost soutěžit o hodnotné věcné ceny nebo o svezení v soutěžním voze Fabia Super 2000. Mimo jiné se soutěžilo v rychlosti výměny kola závodního vozu. K vidění byla výstava součástí závodního speciálu a fotografie z automobilových soutěží.

Nechyběly ani atraktivní designové studie a ostrý soutěžní vůz, v němž se mohli návštěvníci akce vyfotografovat. Po celou dobu si zájemci zkoušeli simulátor nárazu nebo simulátor otočení vozu. Ve vzdělávacím centru Na Karmeli se rovněž prezentoval tým Výzkumu dopravní bezpečnosti. Nejmenší návštěvníci se bavili speciálním programem ŠKODA hrou, simulátorem automobilových soutěží nebo na dětském dopravním hřišti. Akci doprovodilo rovněž vystoupení hudební skupiny The Travelers a občerstvení.

MENU