Kalendář akcí

Olympijské centrum Na Karmeli fandí našim hokejistům!

Obrázek1Také tento týden mohou podpořit naše olympioniky místní sportovní nadšenci u velkoplošné projekce ve vzdělávacím centru. Konkrétně jsou před námi zápasy české hokejové reprezentace v základní skupině. Ve středu 12. února můžete přijít podpořit český tým při zápasu se Švédskem, který začne v 18 hodin. Půl hodiny před začátkem utkání odstartuje beseda s Pavlem Richterem. Pavel Richter je členem Síně slávy českého hokeje, a stal se za léta svého působení na ledě legendou. O své zkušenosti a zážitky se podělí společně s hokejisty z BK Mladá Boleslav. Už od 16 hodin se lze zúčastnit miniturnajů ve Stiga hokeji – každý zápas potrvá 5 minut hrubého času a výherci se mohou těšit na sportovně laděné dárky, mezi nimiž nebude chybět například hokejový dres.

Během akce je možné zakoupit si občerstvení  nebo si pořídit u připravené fotostěny fotografii ze společného fandění. Fotku můžete vylepšit tím, že si na recepci vypůjčíte reprezentační hokejky, přílby, paruky a další fanouškovské propriety. Každý příchozí se navíc může zúčastnit slosování o hodnotné ceny, pokud hned u vchodu vyplní dotazník, za nějž obratem obdrží vychlazenou Coca-colu. K velkému slosování dotazníků dojde po ukončení olympijských her, v pondělí 24. února.

Program všech projekcí naleznete zde: http://nakarmeli.cz/files/uploads/2014/02/program-projekci-A3-short-verze-bez-znacek1.jpg

 

MENU