Články

První Boleslavský studentský Majáles se blíží!

 

Přijďte si užít majálesového veselí ve středu 1. května od 14 do 22 hodin do Vzdělávacího centra Na Karmeli. Majáles zahájí už ve13 hodin od OC Olympia průvod s alegorickými vehikly a kostýmovaným doprovodem na téma Hudební a filmové návraty. Trasa povede od obchodního centra přes Jičínskou ulici, Náměstí republiky, TGM, Komenského náměstí až do Vzdělávacího centra Na Karmeli.

Program je rozdělen na dvě části, od 14 do 18 hodin bude zaměřen na majálesové soutěžní zápolení, jak pro zástupce z řad studentstva, tak pro zájemce z řad veřejnosti. Soutěžit se bude o titul Majálesového krále a královny, a také o Majálesového borce. Účastníci se nemusí bát těžkých vědomostních otázek, půjde spíš o zručnost a smysl pro humor. Oceněny budou i nejlepší masky.

Až do 18 hodin mohou zamilované dvojice využít možnosti majálesové svatby, která oddá páry s platností na jeden jediný den.  Na terasách vzdělávacího centra budou připraveny stánky s občerstvením, charitativní bleší trh, hvězdáři, pokusné vědecké koutky, výtvarné dílny nebo fotografický workshop s celou plejádou vtipných pozadí, u nichž se budou moci zájemci nechat zvěčnit.

Celé odpoledne zpestří vystoupení studentských kapel jako ALEPAK ska, Era Vulgaris, Serpencia, Kočky neberem a rapper P.O.R.T.Y. Od 18 do 22 hodin pokračuje Majáles KARMEL FESTem a kapelami Kočky neberem, The Travelers, Apettyt a Epilog.

MENU